Únor 2009

Velikonoční animace

17. února 2009 v 18:54 | Jája |  Velikonoce

Velikonoční pixelky

17. února 2009 v 18:46 | Jája |  Velikonoce

kytičky

17. února 2009 v 18:41 | Jája |  Pixelky
FlowerFlowerFlower BasketFlowers & ButterflyFlowerFlowerFlowerFlowerFlowerFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowersFlowers

ICE-CREAM

17. února 2009 v 18:33 | Jája |  Sladkostizmrzlinky

17. února 2009 v 18:29 | Jája |  Pixelky

............

......

Adoptujte pixelky .

13. února 2009 v 22:22 | Jája |  Pixelky
Groundhog
syslík Roby

Sheep
beránek Kryštůfek
Bobcat

rys Bystré Oko
Fox
liška Ryška
Hamster
křeček Bublinka
sobík Maxík
Squirrel
veverka Terka
Raccoon
mýval Brumík
Skunk
skunk Sam
Rhino
nosorožec Tomáš
hrošík Glorie
Leopard
gepard Felix
Lion
lev Alex
Elephant
slon Bumbo
Gorilla
gorila Sárina
Parrot
papoušek Ara
Snake
had Syčák


´

housenka Jůlie
beruška Emilka

vosa Otylka

Známky

13. února 2009 v 22:04 | Jája |  obrázky

Má tlustá Valentýna

13. února 2009 v 15:18 | Jája |  Filmy
Název - Má tlustá Valentýna
Originál - Mi gorda Bella
Počet dílů - 178
Rok výroby - 2002
Země výroby - Venezuela
Hlavní hrdinka Valentina, milá baculatá dívka, se po ukončení internátní školy setkala s matkou Evou a tetou Tza Tzou, zvanou Sása. Matka Valentině věnovala Stříbrnou lilii. Když ale Eva odlétá, její vrtulník vybuchne. Proto Valentina odešla do domu strýce Juana Angela Villanuevy, kde potká svou velkou lásku, bratrance Oresta, který ovšem chodí s modelkou Chiqui.
Juan Angel má se svou ženou, intrikánkou Olympií, mimo Oresta ještě další tři děti: Pandoru, Aquilla a Ariadnu. Valentina se setkává se svým bratrancem Orestem, který ji svrhnul do bazénu, aby ji zachránil před psy. Vypadne jí Stříbrná lilie. Orestes ji najde, když hledá v bazéně Valentininy brýle. Je v šoku, protože si až do teď myslel, že tajný ochránce chudých, Stříbrná lilie, byl jen legendou, jak mu vyprávěl Roque (pravá ruka Olimpie).
Valentině se od Olimpie a Ariadny nedostane milého uvítání, a tak Valentina odchází k tetě Tza Tze do penzionu. Orestes se snažil, aby měla Valentina pohodlí, ale více ho zaměstnávala sestra Pandora, jejíž podivné záchvaty vyvolávaly u členů rodiny rozruch. Trvají od doby, kdy zemřel strýc Luis Felipe (Valentinin otec). Valentina má několik dalších konfliktů s Olimpií (které jde ve skutečnosti pouze o jedno: zdiskreditovat rodiče Valentiny, a získat tak jejich dědictví), například po Orestově autonehodě.
Valentina Oresta tajně miluje, ale Orestes stále chodí s Chiqui. Musela snášet její narážky na její tloušťku, například když jí Chiqui koupila těhotenské šaty. Orestes si ale postupně přestával být svými city k oboum dívkám jistý.
Orestes riskoval život při požáru domu, který způsobili Ariadna s Romanem. Olimpie křičela něco o Josemovi, jejich dítěti a požáru na lodi. Po požáru se ale dala dohromady a znovu pokračovala ve svých intrikách, jak připravit Valentinu o dědictví. Orestes navštívil Valentinu v Tza Tzině pensionu, chtěl ji přemluvit, aby se vrátila.. Valentina si dělala naděje, že jí konečně vyzná lásku, ale marně.
Valentýna se trápí kvůli Orestovi, ale nechce nikomu říct, co se stalo. Orestes nic netuší a přijde Valentýnu navštívit. Podaří se mu Valentinu přesvědčit, že ji skutečně miluje a že podvádí svoji matku
Pandoru drží Olimpia zavřenou ve sklepě. Jordi Pandoru stále hledá a přijde ji hledat do domu. Pandora si vzpomene na to, že byla svědkem rozhovoru svého strýce Luise Felipeho s Olimpií a vybaví si, o čem se bavili. Luis Felipe nechal Olimpii prověřit a zjistil její pravé jméno i totožnost. Proto ho Olimpia zavraždila. Pandora je odhodlaná nad Olimpií zvítězit a chce, aby zaplatila za své zločiny. Valentina najde složku informací o Olimpii, kterou její otec schoval panenky. Dá si dohromady všechny souvislosti a dojde ke stejnému závěru jako Pandora. Ví, co je Olimpia ve skutečnosti zač, ale zatím si to chce nechat pro sebe.
Chiqui se nehodlá smířit se ztrátou Oresta a s Ariadnou vymyslí ďábelský plán. Chiqui Oresta opila a vlezla s ním do postele. Ariadna pak přivedla Valentinu. Valentina je v šoku, ve stejné posteli ve studiu, kde jí Orestes nedávno vyznával lásku, ho našla se svou sokyní. V hluboké depresi Valentina utekla z domu. Její vážný stav ji přivedl až na hranici života a smrti. Objevila se zde ale tetička Celeste Villanueva, která okamžitě pochopila, oč jde. Nebohou neteř vzala do Španělska, kde jí opatřila dobré lékaře. Orestes se mezitím s bolestí v srdci dozvěedel o odchodu své milované přitloustlé Valentiny a jejím rozhodnutí již se více nevrátit. Zatímco tone ve svém lítostivém smutku, stane se jeho maličkost předmětem zájmu únosců. Tato nepříjemná zkušenost mu dá ochutnat bídu, ve které musí žít lidská spodina a rozhodne se stát novodobým Robinem Hoodem, Stříbrnou lilií.
Po dvou letech Valentina dokončila studium umělecké reklamy. Nečekaná smrt milované Celeste (měla v tom samozřejmě prsty Olimpie) a zjištění, že dědictví záhadně zmizelo, ji uvrhlo do hlubokého smutku. Definitivně se rozhodla, že se vrátí, aby dostala odpověď na jednu zásadní otázku. Proč ona i její rodina musela v posledních letech tolik trpět? V té době se opět setkává s Orestem a propuknutí jejich citu již nedokáže nic na světě zabránit. Přesto se Valentina opět ocitá jakoby mezi dvěma mlýnskými kameny. Vždyť přijela právě proto, aby odsoudila Orestovu matku Olimpii.
Při oslavě svatby Chiqui a Oresta do domu přijde Valentýna, ale nikdo ji nepoznává. Představí se jako Bella de la Rosa, Valentýnina kamarádka ze Španělska. Dokonce I Tza Tza tomu uvěří. Všem mužům se Bella moc líbí, protože má teď dokonalou postavu. Orestes se s ní snaží promluvit o Valentýně a přísahá jí, že Valentýnu miluje. Její krása má ale i stinné stránky, Roman se jí pokusí znásilnit. Orestes se jí zastane, ale hrdá Valentina nechce jeho pomoc: přijela se pomstít.
Při policejní akci se objevuje tajemný hrdina Stříbrná lilie. Chiqui přistihne Oresta s Bellou a Orestes se přizná, že se s Bellou líbal a chtěl se s ní milovat. Chiqui se rozčílí a rozhodne se Oresta opustit. Oznamuje mu, že se s ním chce nechat rozvést. Doma se svěří rodičům, že byla v den své svatby znásilněná (Romanem) a že i proto nemůže s Orestem být. Franklin na Belle vyzvídá, jestli není do někoho zamilovaná, a pak jí vyzná lásku.
Tza-Tza objevila ve svém penzionu postřeleného Mstitele Stříbrné lilie. Sundá mu masku a zjistí, že je to Orestes, ale na jeho přání to nikomu neřekne. Bella si čím dál tím víc uvědomuje, že je do Oresta stále zamilovaná. Franclin vyšetřuje případ Stříbrné lilie a utvrzuje se v přesvědčení, že je to ve skutečnosti Orestes. Zároveň musí pořád myslet na Chiqui.
Bella s Orestes se stali protagonisty nové reklamy. Protože se ale štáb nedostal přes rozvodněnou řeku, zůstali ve venkovském sídle sami. Orestes slíbil, že se Belly ani nedotkne. Svůj slib dodržel, ale ráno nakonec jeden druhému beznadějně podlehli.
Kapitán José Manuel (Josema) Sevilla stále nemůže zapomenout na Maríu Joaquinu Crespo, alias Olympii, která se stala jeho osudovou ženou. Olympie na něho vzpomíná, nemůže mu zapomenout to, že kdysi odmítl dítě, které s ním čekala (tím dítětem je Orestes). Olympie se utápí v alkoholu jako kdysi Eva.
Do života všech zasáhne Bella, když ukáže důkazy, které usvědčují Olympii ze zfalšování dokumentů týkající se Evina dluhu. Franklin si Olympii odvede do vězení, ze kterého se ale Olympia dostane.
Chiqui přizná Franklinovi, že se jí líbí, ale také mu řekne, že jejich láska je nemožná, že ona nechce žít jako chudá. Franklina se to dotkne. Chiqui s Franklinem otěhotní a chce jít na potrat, protože Franklin není bohatý. Svého těhotenství ale využiije, aby získala zpátky Oresta, který se zamiloval do Belly. Bella řekne Orestovi, že je mezi konec. Chiqui se nakonec svěří matce,že dítě, které čeká, je Franklinovo. Franclin se touto myšlenkou začal později zabývat.
Tza Tza zjistila, že Sevilla je trestanec a ke všemu ještě zná Olympii. Chce ho vyhodit z pensionu. Ale když Sevilla dostane infarkt, Tza Tza má výčitky a nechává ho dál bydlet ve svém penzionu.
Přes protesty celé rodiny Franklin zatýká Oresta. Je přesvědčen o tom, že Orestes je Stříbrná lilie. Olympie uškrtí soudce Gómeze, který, aby mohl Olympii vydírat, spálil výsledky daktyloskopické zkoušky dokazující totožnost Belly a Valentiny
Sevilla chce Olimpii utopit v moři, aby už dál nemohla páchat zlo. Nakonec ji odvádí do sídla Villanuevů, kde všem sdělí, že je třeba, aby se dověděli pravdu o tom, kdo Olimpie ve skutečnosti je. Valentina a Pandora už se radují, že se konečně dočkají spravedlnosti. Ale Roque po straně řekne Sevillovi, že něco takového by přece matce svého syna neudělal. Sevilla nakonec řekne rodině, že Olimpie je alkoholička a musí se léčit.
Chiqui popírá, že by měla s Franklinem poměr. Je pohoršená, že Orestes pochybuje o otcovství. Orestes se znovu sblíží s Valentinou a svěří se jí, že miluje jak ji tak Bellu. I Valentina se mu přizná, že ve skutečnosti miluje dva muže, ale nechce prozradit, kdo je ten druhý (je to Stříbrná lilie alias Orestes)
Josema si chce zavolat k sobě Oresta,protože umírá, aby mu pověděl, že je jeho otcem. Umírající Josema se nechává na lůžku oddat s Tza Tzou. Olimpii se nepodaří jim v tom zabránit. Posléze však Josema upadá do agónie, Tza Tza ho již považuje za mrtvého, ale Orestovi se ho podaří vzkřísit.
Chiqui nakonec přijde o dítě a je z toho celá nešťastná. Po nehodě utrpěla zrátu paměti a myslela si, že stále Orestovou manželkou.
Příběh se přiblížil ke konci: Orestes odcestoval na Karibik, čímž rozesmutnil Valentinu. Olympia se dostala do ženské věznice,kde jí ostatní vězenkyně mučí. Roque ji zachrání, ale oba shoří na lodi Stříbrná lilie. Chiqui a Franklin se nakonec vzali. Roman chtěl zabít Franklina, ale nakonec sám zemřel. I Ariadna se objevila na svatbě v náručí Jorgeho Camposy. Na svatbě Jordiho a Pandory se nečekaně objeví i Orestes. Valentina poví Orestovi, že čeká jeho dítě a Orestes ji požádá o ruku. Tza Tza se dozví, že je těhotná s Josemou a Orestes a Valentýna se vezmou.Fotky 2

13. února 2009 v 15:17 | Jája

videa 2.

13. února 2009 v 15:12 | Jája

Pár obrázků

12. února 2009 v 18:44 | Jája |  The sims 2

waplpery

12. února 2009 v 18:18 | Jája |  Braceface


Pozadí

12. února 2009 v 18:15 | Jája |  Braceface


Se SharonPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Komix

12. února 2009 v 18:13 | Jája |  Braceface
Ticho, natáčí se
9782874423017.jpg picture by AngelinaBe-be2
9782874423017_1copy.jpg picture by AngelinaBe-be2

Rovnátka-Totální fanynka!

  • 9782874424380.jpg picture by AngelinaBe-be2
9782874424380_1copy.jpg picture by AngelinaBe-be2
9782874424380_3copy.jpg picture by AngelinaBe-be2SourireDenfer1_02092005.jpg picture by AngelinaBe-be2Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Epizody

12. února 2009 v 18:12 | Jája |  Braceface
1 Se posílit

Sharonina důvěra klesá když ona dostane její rovnátka. Bude Alden stále chtít s ní tancovat,když má teď plná ústa kovu? Nina toho ale využije a dělá všechno v její moci,aby mohla přesvědčit Aldena,aby šel tancovat s ní(s Ninou).Obrázek “http://www.super3.net/tvcmult/170621808.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.super3.net/tvcmult/170621845.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

#2 Zdrcený

Když se po akupunktuře Connor radikálně změní, Sharon musí ptát se její nové přitažlivosti k němu. Ona opravdu má ho ráda , nebo ona jen je totálně povrchní?

#3 5 věcí,které mě na ní štvou
Když Sharoniny rovnátka odemknou zámek k Mariinu deníku,nemůže si pomoci a musí si ho přečíst. Když objeví seznam záporných povahových vlastností, které vypadají, že popisují ji, Sharon se rozhodne změnit se a mezitím hodnotí její přátelství s Marií. I když Sharon nakonec objeví, že Mariin seznam byl o Nině, brzy se dozví, že byste měli více přemýšlet nad tím,co čtete.
#4 Doktor je "in"

Když Nina najme si Dr. Spitz jako její osobní terapeutku, Sharon cítí se nevhodně a žárlivě. Proč rovna Nina?? Poté, co se vzpírala matčině žádosti,aby nešla na koncert, mamka a Sharon musí najít novou důvěru v sebe navzájem- a budovat mateřský dceřinný vztah.

#5 Záležitost masa
Když Alden získá se Sharon práci na částečný úvazek, Sharon zjistí více než někdy chtěla vědět o výrobě masa. Sharon zjišťuje,že je to jen nespravedlivé zacházení ke zvířatům a tak se stává vegetariánkou - dokonce jestliže to by mohlo znamenat ztratit chvíle s Aldenem. Přeměna hodnotových systémů ale není vždy snadná.

#6 Náprava

Když starší bratr Adam ukáže, že je bezmocný vytvořit nový romantický vztah, Sharon bere na sebe dát mu nápravu. Její úsilí ale není namířeno příliš správnou stranou-jak se ukáže.

#7 Pomíchané zprávy

Sharon rozhodne se přiznat svoji lásku k Aldenovi tím, že nechá vzkaz na jeho mobilním telefonu. Ale zpráva se nešťastnou náhodou dostane k Brokovi, Sharon bezděčně se ocitne přijmout novou pozornost od něj. Zmatená, Sharon předpokládá, že Alden už ji nemá rád. Objevit pravdu trvá chvíli - a Sharon uvědomí si, že žádný přítel je hodnota mít jen aby měl jednoho.

#8 Nejhorší první schůzka

Sharon jde na první schůzku s Aldenem,nakonec musí pracovat jako zaměstnanec v jejich rodinné restauraci. Ale po práci si Alden a Sharon vyjedou na kolečkové brusle.Škoda jen,že jí to překazí křeče! Alden si myslí,že je to zánět slepého střeva a tak zavolá třesoucím se hlasem sanitku. Sharon musí najít sílu stát před Aldenem a dojít k podmínkám se událostí změn v jejím těle. Když se Sharon dozví , že Nina je žárlivá že ona dostala mensruaci dřív, ona začne zajímat se jestliže tam směl být něco hodnotného k "stát se ženou " po všech stránkách.
Obrázek “http://www.bracefacetv.com/images/gallery/pic04.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
#9 Věc rozvodu

Sharon musí se zabývat jejími střetávajícími se pocity přes nového přítele její mamky v stejnou dobu jako uvítat návštěvu od jejího vlastního tatínka. Pokus smířit její rodiče po sedmi rokách selhání rozvodu a Sharon musí nakonec čelit realitě - dospělé není běžné ke změně jen protože vy chcete.

#10 Sleva pět prstů

Sharon a Maria chtějí vyhrát s tanečním číslem na večeru hledání talentu,a proto se chtějí přidat k jedné taneční partě. Maria krade CD,aby tak zapůsobila na vůdkyni party,ale ta si CD jen vezme a do party je nepříjme.Sharon se tedy s Mariou pokusí zvládnout to samy.Sharon si na to půjčí náušnice od její mamky a Maria se díky "slevě pět prstů"může předvádět v nových slunečních brýlích.Sharon poté náušnice ztratí,v klenotnictví jsou moc drahé a tak se je pokusí ukrást.Ale nepodaří se to.Alarm zvoní a poldové přijíždějí...
Dvacet čtyři hodin

Sharon sundají rovnátka na 24 hodin. Což by jí mělo usnadnit její cíl políbit Aldena bez příchuti kovu , ale musí hlídat mladšího bratra Joshe a tak s kamarády půjde do jiné části domu (Connor je specificky vyloučený). Všechny plány na políbení Aldena ale zničí Josh a když se o něj Sharon odmítá neustále starat,uteče do zimy a všichni ho musí najít,aby
Sharon neměla průšvih.
#12 Jízda se slečnou Sharon

Sharon se cítí jako "lůzr",že nic neumí a všechno zkazí a tak se rozhodne využít mámino auto a s kamarády se trochu projet,aby se trochu "vyšvihla". Velice se při jízdě baví, Sharon a Maria dělají docela dojem na jejich přátelích. Když auto nakonec narazí do starého stromu, Sharon si myslí, že je odsouzená na rok zaracha nejméně. Nemůže ale uvěřit svému štěstí,že si její máma myslí,že auto naboural její bratr Adam. Sharon si nakonec získá skvělou reputaci,kterou zpočátku hledala - ale za jakou cenu?
#13 PICKFORD projekt

Osmý stupeň jede na noční výlet pod stan,na výlet "přežití v divočině".

Maria a Sharon nejsou zrovna nadšené,když zjistí, že Nina byla přidělena do jejich týmu. Jak mají přežít v divočině,nebo ještě spíše vyhrát závod s NÍ?? Zatímco Brok, Alden a Connor vydali se dokázat, že ten závod vyhrají, Maria a Sharon dělají všechno proto,aby mohly překonat největší překážku celého závodu- Ninu. Věci dostanou nečekaný spád,když Nina zachrání Sharon z téměř fatálního pádu z vysutého mostu. Sharon se nyní cítí Nině dlužná. Tato nová loajalita dává nový tlak na její přátelství s Marií.

#14 Miami zlozvyky - napsaný Myrou Friedovou


Sharon dráždí stálá pravidla její mamkya tak se chopí šance navštívit jejího tatínka v Miami kde má vystoupení(táta Sharon). Předpokládá, že život s Richardem bude mnohem víc legračnější,než doma a hlavně-bez pravidel. Dokonce flirtuje s myšlenkou zůstat s tatínkem natrvalo a tak dělá všechno co může,aby zapadla do jeho životního stylu. Když se ale při pokusu zapůsobit na tatínkova kamaráda opije kolou s rumem, rychle se dozví,že její táta není až tak tolerantní,jak si myslela.

#15 Skvělý život - napsaný Susin Nielsen

Když superstar Leena přijede do Elckfordu natáčet její nový klip,nemůže Sharon uvěřit svému štěstí,že hledá ve školách lidi do komparzu. Ona miluje Leenu. Ve skutečnosti si dokonce přeje být jako Leena.No řekněte,nemohl by být její život ještě lepší,kdyby byla bohatá a slavná? Ne nutně. Sharonina iluze slávy se rozbíjí,když vidí ten Leenin život ve skutečnosti.Ve skutečnosti totiž není tak skvělý,jaký se zdá být.Click to download
#16 Volby - napsaný Melissou Clarkovou

Když je Nina vyhozena coby prezidentka školy, Sharon se rozhodne nastoupit místo ní. Bohužel, Brok se rozhodne jít k volbám také. A všechno to ještě zhoršuje skutečnost, že Alden, (Jakožto Sharonin přítel by se od něj předpokládalo,že bude její velkou oporou..!) se rozhodne vést Brokovu kampaň. Co začíná jako vzrušující závod se mění na špatnou kampaň.Sharon je zničená při myšlence,že by jí Alden mohl provádět všechny ty naschvály. Když Sharoniny rovnátka ukáží, že Nina, ne Alden, jí zajistila tu zápornou publicitu, Sharon je schopná převzít funkci prezidentky po závěrečném projevu, který potvrdí její opravdové vedoucí schopnosti.Obrázek “http://www.super3.net/tvcmult/170621718.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

#17 Andělé mezi námi - napsaný Sean Reycraft

Výměna vánočního dárku ve škole nutí Sharon postvit se před její vlastní nedostatek velkorysosti,když si vytáhne z klobouku Ninino jméno. Josh zkoumá židovskou kulturu jejich otce, mamka pracuje přesčas a návštěv a nečekanou návštěvou neobvyklého bratrance, ocitne se Sharon ohromený a zmatená. O čem vůbec vánoce jsou? Sharon se vydá objevit rodinné zvyky jejich přátel a zjišťuje,že nejdůležitější na vánocích je láska podpora a porozumění a to,že je rodina zase pohromadě.Hezkou chanuku přeji!Obrázek “http://www.super3.net/tvcmult/170622576.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Sněžný anděl..dárek pro Ninu!
#18 Zákaz pitvání žab -Written Myra Friedová

Když se Sharon dozví,že budou v biologii pitvat žáby,cítí se náhle v jejím odporu a urputné bitvě za žáby zcela sama. Rozhodne se proto napsat o tom brožurky s odpornými pravdami o pitvání žab a nakonec najde spojence-Tally. Ona vášnivě brání zvířata stejně jako Sharon. Maria a Connor jí příliš nepomáhají v uskutečnění jejího nově vytyčeného cíle-zakázat na škole pitvání žab; nepodporují tedy Sharonino převědčení,tak jak by chtěla. Škola ale stejně Tally a Sharon odmítne. Ve finálním pokusu zachránit životy žáb, Sharon a Tally pokračují v záchranné misi…která skončí zaplacením příliš velké ceny za jejich úsilí.
#19 Tajemství - napsaný Alysou Rosenbergovou

V rámci projektu v jejich třídě,dostane Sharon za úkol pomáhat mladistvým s jejich problémy na horké lince pro mladistvé. Když ale dostane telefonní hovor, který zní podezřele jako Adamova přítelkyně (stěžuje si,že je její přítel netvor), Sharon na sebe bere "misi za nápravu Adama" ve stejnou dobu má Alden problémy s pocením. Malý ona ví, že Alden je posedlý problémem jeho vlastního tělesného pachu.

#20. Je to jeho život,rozhodně? - Napsaný Karen Moonah

Sharon chce, aby na ni její mamka spoléhala více, ale když se Sharon rozhodne pro tetování, Dr. Spitzová má těžké chvíle při pomyšlení na rozhodnutí její dcery. Psycholožka, Dr. Spitzová si je jistá, že její techniky výchovy budou Sharon od jejího plánu odrazovat. Nicméně, moc se jí to nedaří,Sharon chce dokázat svou nezávislost. Zároveň se koná "bitva různé vůle" mezi Connorem a Sharon. Když Sharon dává Connorovi jako dárek k narozeninám hodiny jógy, Odmítá pomyšlení,že by se do toho Connorovi třeba nechtělo...Obrázek “http://www.bracefacetv.com/images/gallery/pic05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

21 Jednoduchý způsob - napsaný Susin Nielsen

Sharon objeví horkou linku jedné jasnovidkyně a nejen ze zvědavosti,ale také z očekávání,jak se vztah s Aldenem vyvine na ni zavolá Když se část předtuch madam LaFaux(čti La-Fó) splní, Sharon se na ni začne spoléhat více a více... Nastávající test ve škole přejde Sharon zcela neohroženě. Proč se otravovat studiem, když jí madam LaFaux může podat všechny odpovědi? Zároveň je Adam zaujat rychlý získáváním peněz a dělá všechno od prodeje kosmetických výrobků po vidání kreditní karty pod jménem jeho kočky- Moishiho Spitze. A jak Adam,tak Sharon se setkávají s hroznými následky. Protože každý se učí,že nic není zadarmo...
#22 Učitelův mazánek - napsaný Melissou Clarkovou

Maria si myslí, že ji miluje pan Rilei(rajli)-suplující učitel angličtiny! Ne jen že se cítí příjemně jeho pozitivní pozorností; je také přesvědčená, že je to zcela obyčejné. Sharonino úsilí dohodit Marii nějakého praktičtějšího přítele - takového jako je Brok - se nezdaří. Když se pan. Riley zeptá Marie,jestli by šla o víkendu na oběd, dokonce Sharon musí připustit,že by se něco mohlo dít. Ale je to vhodné? Adam ji přesvědčuje,že ne - a Sharon jde do komplikovaně špehovat Marii a pana Rileyho'rande',aby zajistila,že bude Maria v bezpečí. Co ona objeví to je více než bezpečné - to je setkání ceněných žáků kvůli gramotnosti dobrovolného programu pana Rileyho. Zatímco Sharoniny rovnátka přispějí na téměř vyvolání požáru, musí Marii říct o tom,jak se o ní bála...
#23 Za školou - napsaný Alysou Rosenbergovou

Sharon, Maria, Alden a Brock (nyní když kolektivně známí jako garážová kapela "Rozbitý kov ") jdou za školu kvůli konkursu pro jarní džem Fest v sousedním městě. Každý z nich předstírá,že je nemocný- ale ví,že budou mít problémy,když nepřijdou domů do večera- kdy se jejich rodiče vrátí domů. Stálé rozhořčené,že byly odmítnuty jako zpěvačky v kapele, Nina a Alyson chtějí dokázat,že Jsou spolužáci po škole- a dostat je tak do potíží.

Věci se ale začnou špatně vyvíjet, když si naše kapela nastoupí do špatného autobusu domů. Musí překonat různé překážky, včetně Niny, nakonec se ale do Elckfordu dostnou živí a zdraví - a včas. Brok je jediný člen kapely dopadl špatně(jeho táta už byl doma)- A za trest nesmí na kytaru dlouho ani sáhnout. Zklamaná skupina rozhodne, že jestliže Brok nemůže hrát, nebude hrát nikdo.
#24 Tábor KOOKALAH(kůkala) - napsaný Susin Nielsen

Poté, co absolvovaly 8. stupeň, Sharon a Maria jedou do jejich oblíbeného letního tábora. Když se tam dostanou,určí Sharon jako nejstarší na instruktorku. Proto Sharon nemůže sdílet chatku s Mariou a táborníky. Sharon se sice snaží moc se s jejím novým postavením nevytahovat, její úsilí však selhává. Když se Mariina chatka snaží pomstít útok od chatky chlapců, Sharon se cítí nucena na to upozornit- snaží se totiž získat ocenění. Maria a její kamarádky z chatky jsou zuřivé a Sharon stěží přežije. Nakonec se Sharon rozhodne, že její přátelství s Marií je mnohem více důležité než její úspěch jako instruktorky. Ona dělá všechno proto, aby si přátelství s Mariou znovu získla- a také úctu jiných táborníků.
#25 Bouřlivé počasí - napsaný Susannah Coneybeare

Zatímco Sharon je v táboře, Alden jí nepíše moc dopisů a dokonce ani ve psaní není nijak poetický - to způsobí,že se Sharon znepokojuje, že jí už nemá rád. Když se nový instruktor, Jason, objeví na scéně, Maria a Sharon k němu začnou cítit jisou přitažlivost. Sharon se potýká se střetávajícími se city na Aldena a Maria si uvědomuje,že Sharonin zájem o Jasona je k Aldenovi přinejmenším nečestný.Maria se tedy snaží,aby se vztah Sharon s Aldenem nijak neporušil v úsilí nechat si Jasona pro sebe. Nicméně, když Jason náhodně způsobí rozbití Sharoniných rovnátek, jejich následující cesta k zubaři jim dává příležitost se lépe poznat. Alden je opuštěn v prachu. Regata nakonec ukáže Jasona takového,jaký doopravdy je a Sharon si uvědomí,že Alden je opravdu kluk pro ni.
Obrázek “http://www.bracefacetv.com/images/gallery/pic07.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.bracefacetv.com/images/gallery/pic10.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
#26 Kroutil se - napsaný Alysou Rosenbergovou

Sharoninkonec letních prázdnin se stává katastrofou,když její otec uvede svou novou přítelkyni- matku Niny Harperové! Sharon nemůže věřit, že je dokonce malá možnost,že by se z Niny mohla stát její nevlastní sestra a dělá všechno aby tomu zabránila. Bohužel, Nina nehlídá situaci tolik jako Sharon. Ona to vidí jako dokonalou příležitost dostat se sblížit se s Adamem.

Sharoniny pokusy přesvědčit rodinu o tom,jaká Nina doopravdy je nevycházejí-stejně si je získá. Sharon tedy musí udeřit tvrději. Pokus hodit na ni krádež Adamova šťastného zápasnického prstenu selže a ze Sharon se hned stává"špatná dívka " . Pro Sharon je celá tato dovolená nejhorší noční můra,ale pak přichází pravda…

…Sharon se probouzí v zubařském křesle a uvědomuje si,že to všechno byl jen sen. Najednou i oznámení Dr.Hertze,že musí nosit rovnátka i ve střední škole není to nejhorší,co by musela vydržet.Obrázek “http://www.super3.net/tvcmult/171471869.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
#27: "Společenská struktura"

Sharon a její přátelé začnou se střední školou a devátým stupněm. Každý je zařazen k jednomu lektorovi a Sharon dostane opravdu "jedinečného" lektora, Diona,skvělého módního návrháře. Ona musí zvážit cenu osobnosti v.s. popularity když napadne jí jak skvělá je Aldenova lektorka Evie. Jak by jen mohla zapadnout,kdyby měla za kamaráda Diona?


#28: "14 Svíček"

Když Sharon níhodou zaslechne tajnou informaci od Niny,je přesvědčená,že jí přátelé plánují tajnou oslavu jejích čtrnáctin. Když ale na schůzce s Aldenem dostane jako dárek podložku pod myš, je moc zklamaná. Alden začne zajímat se jestliže on potřebuje tlak být "přítel ".
#29: "Zaměstnaná žena"

Sharon usiluje o nezávislost a o víc peněz a tak vezme částečný úvazek v Lifecycles. Brzy ale zjistí,že práce je mnohem větší dřina,než si myslela. S třídou mají jet na výlet,ale Sharon musí být v práci a tak,aby mohla jet Sharon simuluje nemoc.Ale její plán nevyjde,vedoucí zjistí,že není nemocná a že místo práce jela na výlet a sharon si uvědomuje,že až takovou odpovědnost nechtěla.
#30: "Drahý Alden"

Když Alden začne trávit až podezřele mnoho času s roztleskávačkou Tess, Sharon se cítí ohrožena. Snaží se Aldenovi ukázat,že ho má mnohem více raději než Tess - ale když je najde,jak jsou sami spolu v Pick-a-Pita,je si jistá,že ji Alden podvádí. Sharon ale ventiluje její pocity v dopise,který nikdy nezamýšlela poslat- ale nehoda s jejími rovnátky způsobí, že je její dopis vystaven na školních internetových stránkách! Sharon se snaží očistit tím,že napíše zase o svých vadách - ale to už nezachrání její vztah s Aldenem a oba se rozejdou.(Poznámka-tohle byl tak smutný díl!!!A Alden za to nakonec ani nemohl.Ukázalo se,že s Tess byli jen dobří přátelé)

#31: Nejbližší maminka
Helen se rozhodne být Sharon blíže.Sharon najednou cítí mámu všude v jejím soukromém životě.Rozhodne se ale uspořádat večírek...(víc se z toho nedalo vydedukovat,promiňte)
#32: Přátelská zóna

Jak víte,Sharon a Alden se rozešli.Ale Sharon chce,aby s Aldenem stále zůstali přáteli - ale co to znamená když zve každého jinéhokromě ní aby se připojil k týmu hokejistů? S nápovědou z článku v časopisu pro mladistvé se Sharon zkouší vrítit do "Přátelské zóny " - ale podaří se jí přesný opak. Tak se Sharon vzdá"odborné pomoci " - jen aby se měl osud vložit do neočekávané cesty. Když Sharon přijde pro Aldena , on jí odpustí , a Sharon si uvědomí,že jejich přátelství má ještě šanci.
#33: Bezva!!

TV3 hledá "Nejskvělejší dospívající v Elkfordu." Jako vtip, Sharon se přihlásí do volné loterie. Ale když ji vyberou jako finalistku, Sharon se musí podrobit natáčení jejího profilu. Aby nebyla za nejnebezvadnější holku na této planetě, Sharon požádá Marii o pomoc - jestliže jen na den. Jejich plán se ale nakonec nezdaří. Když si štáb dělá si legraci z jejích pitomých bratrů a ex-rockera a tatínka,musí je Sharon bránit před. Nakonec se jí to ale vyplatí a Sharon zvítězí.
#36: Trojúhelníky

Když Alysonin tatínek hasič zachrání Connora z ohně v LifeCycles, Alyson se s Connorem sblíží. Toto dráždí Ninu, která chce Alyson jako "příborník " u Ninina tanečního recitálu. Ale když Alyson stále hledá Connorovu společnost, Nina dává Alyson na vybranou - být její kamarádkou nebo se zahazovat s "lůzry " Alyson si ale vybere Connora a dívky- k Sharonině a Mariině hrůze. Vždyť to bývala Ninyna nejlepší kamarádka! Nina poníží Sharon a Mariu pro "přeškolení " její někdejší kamarádky - a dívky používají jejich novou "kamarádku " Alyson (a její povolení do zákulisí) pro pomstu Nině u jejího tanečního recitálu. Ale pomsta jde strašně špatně - a Sharon a Maria si uvědomí, že se dost potopily.
#37: Kožešina marnosti

Sportovní společnost dá Marii lákavou nabídku- nový rychlý snowboard za to,že bude přehlídku jejich oděvů. Maria to přijme, ačkoli oděvy jsou vyrobeny z pravé kožešiny. Sharon ani nemůže uvěřit,že by se Maria snížila k něčemu takovému, ale Maria si myslí, že je to férový kompromis. Proč to chce Sharon zničit,když jde o štěstí její nejlepší kamarádky? Ale ani jedna z nich nechce ustoupit. Věci dojdou k vyvrcholení u vypuštění přehlídky, kde má Maria předvádět věci vyrobené z kožešiny - a Sharon plánuje protest. Nakonec ale všechno dopdne dobře.Maria zaujme místo odpůrce kožešiny a Sharon se stáhne,než aby poškodila její přátelství s Marií.

#38: Lorenza

Helen dává Sharon tři dny najít dobrý domov pro Lorenzu, toulavého psa,kterého Sharon nalezla. Po tom, pes musí jít do útulku. Ale najít pro Lorenzu domov se ukáže mnohem těžší,než si Sharon myslela. Poslední osoba, kterou by chtěla dát psa je její nepřítelkyně Nina - která je zaujatá získáváním psa jen aby zaujala Isaaca. Ale Sharon Lorenzu stratí. Když je Lorenza nakonec najita Sharon připustí, že by bylo opravdu nejlepší,kdyby dala Lorenzu Nině. Mezitím, se Adam také zabývá věcmi, které nechce dělat - Pracuje totiž jako Mariin "vrchní sluha " vybírá totiž peníze na atletiku.


#39: Jiné názory

Sharon a Alden se rozešli,ale Sharon se zajímá,jestli pro ni Alden ještě chová nějaké city. Když si jejich učitel angličtiny vezme hru a obsadí Sharon a Aldena jako zamilovaný pár (mají se políbit!) Sharon dostane příležitost zjistit jestli k ní Alden ještě něco cítí. Mohlo by to být možné?
#40 - Sama doma

David bere Helen na dlouhou zpožděnou dovolenou. Když ale hospodyně najatá,aby se o děti starala odjede nečekaně za dcerou, Sharon se zvolí jako'náhradní mámu' chce totiž ukázat,že je zodpovědná a tak možná dostat pozdější večerku. Ale nejprve se stává'hyperaktivní zodpovědná' a pak v pokusu obnovit ji si svou dobrou pověst ve škole, pořádá večírek. Zatím, Sharon, Adam a Josh se začnou hádat -- ale koncem týdnu se spojí. Sharon objeví význam slova'zodpovědnost' stejně jako hlubší úroveň blízkosti sourozence. A mimochodem-Sharoniny máma a David se vrátí dřív a všichni pochopí i význam slova"spálit se"(i hospodyně).


#41 - Slečna,která ti rozumí

Sharon převezme ve školních novinách sloupec anonimních rad'Slečny,která ti rozumí'. Když se sloupec stane hitem, Sharon je přesvědčená,že všem pomáhá a Nina využívá' anonymní pozice a prohlásí se za "Slečnu,která vám rozumí". Když Sharonina'slova moudrosti' způsobí rozpor mezi Brokem a Aldenem -- proto rozdělí skupinu -- Sharon musí napravit škodu. A, jestliže to nebylo dost špatné, Maria se stala jejich naštvaným manažerem. Nakonec si Sharon uvědomí, že se má ještě hodně co učit než bude dávat opravdu dobré rady.
#42 - Pro ptáky

Richard rozhodne se dostat'denní práci' a Sharon je vyděšená. Už žádné cestování po turnajích! Ale když on začne chodit s Lauren, TV3 manažerkou, Sharon se cítí jako ohrožená znovu. Nedá jí to a pořád hledá na Lauren chyby…hlavně když vidí Laurenina oblíbeného papouška. Sharon není ráda,že byl odebrán z jeho přirozeného prostředí,jen aby měl "sedět někde v bytě ny bidýlku". Ona nechce ohrozit její vztah tatínkem a, jako větší tlak se Maria snaží přemluvit Sharon,aby využila toho,že Lauren dělá v televizi jako reklamu pro kapelu. Ale Sharon nechce nic slyšet. Tak nakonec se Sharon musí spokojit s nedokonalým řešením a žít s ní jako s potencionální nevlastní matkou.
#43 - Oh, vyrosť!

Sharonin a Adamův spor o jejich budoucí zaměstnání vede k tomu,že se Adam dostane k pohřební službě. Není v tom moc dobrý, ale Sharon -- která by měla být předurčena pro práci na veterinářské klinice -- se nemůže ovládat,když zvíře svěřené do její péče umírá. To vypadá že by nemusela být dobrou veterinářkou. Ale Adam, který získal některé nové zkušenosti v pohřební síni(odkud ho stejně vyhodí), utěšuje Sharon, která si nakonec uvědomí, že jednoho dne se stejně stane veterinářkou. Zatím Josh zkoumá jiné životní cesty i když si každý myslí,že bude následovat hudbu.
#44 - Genesis(Dženesis)

Helenina nejlepší kamarádka ze střední školy se vrátí do Elkfordu s její dcerou, Genesis. Mladá dáma je v Sharonině věku, ale Sharon se nijak zvlášť nelíbí vyhlídka,že by hlídala "cizinku". Ale Genesis se ukáže být okouzlující, magnetická, charismatická osobnost,která zkrátka zaujme všechny Sharoniny přátele-- včetně Diona. Sharon se proto ale cítí trochu "odstrčená" a žárlí na Genesis -- do okamžiku než zjistí,že se její přátelé opravdu přece jen starají o ni, a že tráva je opravdu vždy zelenější na druhé straně.
#45 - Ninina plastika na nose

Sharon mylně předpokládá,že má Nina plastiku na nose a jelikož se tato mylná zpráva roznese po škole, zničí příležitost objektivních propagací pro Ninu. Ale když se ukáže, že plastika Nina žádnou plastiku na nose nikdy neměla,obrací se záležitosti nečekaně jiným směrem. Zatím śe Maria snaží -- ale není schopná říct Connorovi,že pach z jeho úst by mu mohl překážet v jeho románku s Alyson.
#46 - Starání se o dítě
Každý student v Sharonině třídě dostane špičkovou panenku jako součást projektu 'výchovy'. Sharon si myslí, že když vyroste a bude velká mamka, bude schopná dělat si co chce; jinýmy slovy, ona chtít "to co mají všichni ". V první chvíli má štěstí. Ale Sharon brzy zjistí, že není jednoduché starat se o panenku,o její domácí mazlíčky, pracovat u veterináře k tomu všemu ještě společenský život. Když se snaží co nejlépe postarat o dítě, nevšimne si,že nějaké dítě v parku krmí jejího psa Piggra čokoládou a brzy s ním musí na veterinářskou kliniku. Když ale zůstane vzhůru celou noc aby hlídala jejího milovaného mazlíčka, uvědomí si, že se starat o něco s láskou není hračka a že je s dítětem spousta práce.
#47 - paní Spitzová jde do Warsh a Stone

Sharon jde na volnou prohlídku kosmetické společnosti a zjistí, že ta společnost testuje své výrobky na zvířatech. Po několik neúspěšných pokusech mluvit s vedoucími společnosti, se Sharon snaží povzbuzovat lidi ve škole,aby bojkotovali výrobky firmy Warsh a Stone ve prospěch zvířat. Bohužel, většina studentů je apatická k Sharonině novému cíli. Překvapivě, Brok nabídkne pomoci Sharon sorganizovat protestní akci. Zatím, Josh začne hrát hudbu na ulici aby našetřil peníze na přepychový nový oblek pro jeho nastávající recitál.
#48 - Když v Římě…

Sharon, Maria a Brok jedou na kulturní zájezd do Itálie. Naštěstí je řím domovem Mariiných prarodičů z matčiny strany. Když tam se Maria s Sharon nepohodnou. Zatímco se Maria začne podle svých kořenů oblékat staromódně a dodržovat tradice, Sharon se chce jen pobavit-- nejlépe s nějakým roztomilým mladým italským chlapem. A to se jí splní-- s Marcellem. Zároveň Brok se začne zajímat o kulturu a umění v Itálii, proto ukázat další stranu Marii a přivádět si ji blíže. Věci dojdou k vyvrcholení když on a Maria zůstanou venku příliš pozdě a tím podnítí hněv jejích prarodičů. Když oni obviňují Sharon,že má na Mariu'špatný vliv'(načapali ji jak se líbá s Marcellem), Maria se za Sharon postaví.
#49 - Škatulkování

Ve snaze dokázat, že není taková "holčičí holka" Sharon se rozhodne založit dívčí skupinu a soutěžit v soutěži kapel. Dion, radující se nad příležitostí navrhovat jejich vybavení, skočí na tabuli, ale když kapela kluků,kteří potřebují peníze na nový reprák, zjistí, že je to soutěž jen pro holky, cítí se pobouřeni. A tak se sníží k zoufalému řešení-převléknout se za holky,aby mohli na soutěž taky -- a taky aby mohli vyhrát peníze na reprák. Holky se zatím snaží vypadat co nejdrsněji,aby klukům ukázaly,že nejsou jen takové ty"holčičí holky"a taky aby je už tolik neškatulkovali. Soutěž skončí tak,že se odhalí,že kluci nejsou holky, ale kluci.
#50 - UFO

Brok a Maria si začnou dělat naschvály. Kanadské vtipy se prosadí a brzy se každý zapojí do'legrace'. Kvůli pocitu,že je vynechaná, Sharon chce být zoufale částí davu.Proto udělá kanadský vtip Connorovi -- a použije k tomu tajemství,které jí svěřil před lety -- on se totiž bojí brouků! Sharon ho straší švábem z gumy a to rozesměje všechny. Kromě Connora a Alyson,kteří se cítí zrazeni. Sharon se snaží být'veselá' z jeho nálady -- ale ve skutečnosti ví,že Connorovi moc ublížila -- ale Connor jí neodpustí. A později se Sharon rozčílí, že Connor prozradil jedno z Sharoniných menších tajemství Alyson. Nyní když obě postižené strany začnou pociťovat,že jejich přátelství chabne. Nakonec si ale oba uvědomí , že jejich vztah nemusí být ztracený -- to jen musí se měnit.

Obrázky

12. února 2009 v 18:01 | Jája |  Bracefaceimg263/2577/desharon5fb.png

:-Moje Ťapinka

8. února 2009 v 21:10 | Jája |  Můj pejsek
Můj Pejsek se jmenuje Ťapinka.Je jí už 15 let,15.května jí bude 16 let.
Je moc hodná a taky mlsná,furt by jen papala masíčko.
Máme ji moc rádi,vždy když se chystáme ke spánku tak už je nachystaná u postele
a čeká až se zavrtá do tepla.Pan doktor říká že si ji napíše do knihy rekordů.
Vždy když mamka vaří něco dobrého,už je v pohotovosti pobíhá kolem a čeká něž něco upadne.

Mňaaaaaaaaaam

8. února 2009 v 19:20 | Jája |  Sladkosti

Prstová abeceda

8. února 2009 v 19:15 | Jája |  Abecedy

dvouruční prstová abeceda

ABCD
EF (varianta 1)F (varianta 2)G
HCHIJ
KLMN
OPQR
STUV
WXYZ

Vodní abeceda

8. února 2009 v 19:12 | Jája |  Abecedy