Říjen 2009

High School Musical 2

4. října 2009 v 19:59 | Jája |  High School Musical
Plakát:
Originální název: High School Musical 2
Žánr: Drama, Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2007
Režie: Kenny Ortega

Popis filmu:

Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu který vlastní rodiče Sharpay a Ryana. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže, kterou jim bude komplikovat hádka kvůli Sharpay. Gabrielle se nelíbí že Sharpay koketuje s Troyem a on se nechá ovládat. Gabriella se s Troyem na chvíli odloučí a Troy se pohádá se svým týmem Wildcats.

Troy řekne Sharpey co opravdu chce. Sharpay je uplně zaskočena protože toto nečekla. Tento rozhovor slyšela Kelsi a řekne to Chadovi a ryanovi který se stal jedn z týmu Wildcats. Troy bude za Tygrama a omluví sem jim a ryan mu domluví aby spíval se Sharpay v soutěži a Try to příme. Místo Sharpey bude zpívat Gabriella a zase se dají s Troyem dohromady. A vše skončila jak má. Troy je zase s Gabriellou a má zpátky i svůj tým Wildcats.

High School Musical

4. října 2009 v 19:58 | Jája |  High School Musical
Plakát:
Originální název: High School Musical
Žánr: Drama, Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2006
Režie: Kenny Ortega

Popis filmu:

High School Musical je americký "udělaný-pro televizi" hudební film, publikovaný a distributovaný Disney. Byl vydán 20.1.2006.

Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzení a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

High School Musical
je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo. Nakonec Troy a Gabriella vyhrají hlavní role v muzikálu i přes intriky Sharpay a Ryana.

Budiž světlo

4. října 2009 v 19:54 | Jája |  Filmy
Plakát:
Originální název: Deck the Halls
Rok výroby: 2006

Popis filmu:

Matthew Broderick a Danny DeVito září v rolích sousedů, kteří mezi sebou soupeří o nejhezčí vánoční výzdobu! Buddy Hall (DeVito) je pevně rozhodnut, že tenhle rok přebere Stevu Finchovi (Broderick) místo vánočního krále.

Svůj dům chce ozdobit tolika žárovkami, že budou vidět až z vesmíru! Nikdo nedokáže odhadnout, jaký budou mít tyhle prázdniny konec. Vy si však tuhle divokou a sněhovou slavnost smíchu jistě užijete a zamilujete si ji společně s celou rodinou!

Hříšný tanec

4. října 2009 v 19:51 | Jája |  Filmy
Plakát:
Originální název: Dirty Dancing
Žánr: Drama, Hudební, Romantický
Rok výroby: 1987
Režie: Emile Ardolino

Popis filmu:

Píše se rok 1963. Beatles v USA ještě nejsou známí a diskotékám kralují latinsko-americké tance. Do letoviska horského hotelu přijíždí na prázdninový pobyt 17-tiletá Frances (Jennifer Grey), všemi přezdívaná Baby, se sestrou Lisou a s rodiči. V hotelu se vyučují klasické tance, či tance z Latinské Ameriky, ale personál vyznává nejraději úplně jiný druh tance - tzv. dirty dancing (hříšný tanec). Baby sa seznámí s tanečním instruktorem Johnnym Patrick Swayze a prožije nejen svou první lásku, ale i proměnu z "ošklivého káčátka" na sebevědomou mladou ženu.

Film byl natočen podle skutečného příběhu autorky předlohy - Eleanor Bergstein

Moje velká indická svatba

4. října 2009 v 19:50 | Jája |  Filmy
Plakát:
Originální název: Bride and Prejudice
Žánr: Komedie, Muzikál, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Gurinder Chadha

Popis filmu:

Gurinder Chadha, uznávaná režisérka filmu Blafuj jako Beckham, se při natáčení zdokonalené společenské komedie Jane Austenové spojila s naprosto neočekávaným partnerem: hudební a taneční podívanou Bollywoodu. Výsledkem je nový pohled na nadčasový příběh o hledání lásky - převyprávěný tak jako nikdy před tím - s drzým humorem, okázalými tanečními scénami a svéráznou romancí bombajských kasovních trháků. Stejně jako v literární předloze i Moje velká indická svatba svede dohromady dva lidi s naprosto odlišnými názory, ale tentokrát jsou také z jiného konce svět. Doslova se v komedii plné barev, humoru a emocí střetává Východ se Západem.

Mamma Mia

4. října 2009 v 19:47 | Jája |  Filmy
Plakát:
Originální název: Mamma Mia!
Žánr: Komedie, Muzikál, Romantický
Rok výroby: 2008
Režie: Phyllida Lloyd

Popis filmu:

Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA. Jak se to rýmuje? Náramně. Divadelní muzikálovou show Mamma Mia! obsahující všechny zmíněné ingredience vidělo v osmi různých jazykových verzích přes 30 miliónů lidí. Jejich řady teď geometricky narostou, protože tvůrci původního muzikálu se "své dítě" rozhodli pojmout jako celovečerní film. A aby Mamma Mia! na stříbrném plátně dostala punc mimořádnosti, obsadili do hlavních rolí Meryl Streep a Pierce Brosnana.

Mladičká Sophie (
Amanda Seyfried) žije s mírně šílenou matkou Donnou (Meryl Streep) na řeckém ostrůvku Kalokairi, kde vedou lehce uvadající rodinný hotýlek. Ani s jednou není k vydržení, protože se Sophie bude záhy vdávat. Zatímco Donna si v téhle souvislosti dělá ryze praktické starosti, Sophie řeši jediný problém - kdo ji odvede k oltáři. Nalezený matčin deník totiž odhalil, že se Donna v době kriticky blízké Sophiinu početí spustila hned se třemi chlapci. Podnikavá dívka, která zdědila matčinu excentričnost, nelení a všechny tři na svatbu pozve. A oni (rozevlátý obchodník Sam - Pierce Brosnan, upjatý bankéř Harry - Colin Firth, svérázný dobrodruh Bill - Stellan Skarsgård) přijedou. Do obřadu zbývá čtyřiadvacet hodin. Během nich bude nevěsta muset najít toho pravého. A protože Donna neměla o příjezdu tří připomínek hříchů mládí ani ponětí, bude na Kalokairi veselo i bez svatby.

Příběh křišťálově čistý jako
voda v každé lepší řecké zátoce dějově posouvají dopředu písničky od ABBA neodolatelně nazpívané hvězdami filmu. Když Donna popisuje svou špatnou finanční situaci, zazní Money, Money, Money, ve chvíli, kdy narazí na bývalé milence, spustí Mamma Mia!, a tak je to od začátku do konce, žádný hit z produkce ABBA nezůstane ležet ladem. Nápad na muzikál stojící a padající s písničkami skupiny ABBA se zrodil v hlavě producentky Judy Craymer. Té trvalo přes deset let, než získala souhlas s jejich využitím - podmínkou byl muzikál, který se skupinou nebude mít nic společného, "jen" využije její songy. Získání povolení k natočení celovečerního filmu už bylo o poznání snazší, zvlášť když se muži z ABBA, Benny Andersson a Björn Ulvaeus stali jeho spoluproducenty. Další koproducent, slavný herec Tom Hanks, shrnuje důvody, proč by měl být film úspěšný. "Stejně jako já budete mít chuť po deseti minutách vstát a začít zpívat. Je to velmi nakažlivé."


Hilary Duff-Životopis

4. října 2009 v 15:08 | Jája |  Celebrity

Životopis:

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haylie Duff, která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls (Holky v balíku) ,a ve filmu Lizzie McGuire.

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...

http://www.hilary-duff.cz/images/hilary-duff-3.jpg


HilaryDuff-21.jpg Hilary Duff image by mcpj_21
HilaryDuff-21.jpg Hilary Duff image by mcpj_21

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/TRND/FP8669~Hilary-Duff-Posters.jpg

Hilary Duff :: Free Hilary Duff pictures

Hilary Duff :: Free Hilary Duff pictures

http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Hilary-Duff/Hilary-Duff-36.JPG

Image de aliena

http://i234.photobucket.com/albums/ee284/gamasutra/hillary-duff.jpgFilmografie:

Jako herečka:
2009 -Greta
2009 -Safety Glass
2009 -Udržet se (Stay Cool)
2008 -War, inc. role:: Yonica Babyyeah
2006 -Holky v balíku (Material Girls) role:: Tanzie Marchetta
2005 -Dvanáct do tuctu 2 (Cheaper by the dozen 2) role:: Lorraine Baker
2005 -Pan Božský (Perfect Man, The) role:: Holly Hamilton
2004 -Moderní popelka (Cinderella Story, A) role:: Sam Montgomery
2004 -Cesta za Ježíškem (In Search of Santa) role:: Crystal
2004 -Nikdy to nevzdávej! (Raise Your Voice) role:: Teresa 'Terri' Fletcher
2003 -Agent Cody Banks role:: Natalie Connors
2003 -Dear Lizzie role:: Lizzie McGuire
2003 -Dvanáct do tuctu (Cheaper by the Dozen) role:: Lorraine Baker
2003 -My Fair Larry role:: Lizzie McGuire
2003 -Italské prázdniny (The Lizzie McGuire Movie) role:: Lizzie McGuire / Isabella Parichi
2002 -George Lopez role:: Kenzie / ...
2002 -Inner Beauty role:: Lizzie McGuire
2002 -Just Friends role:: Lizzie McGuire
2002 -Movin' on Up role:: Lizzie McGuire
2002 -Kadetka Kelly (The kadet Kelly) role:: Cadet Kelly Collins
2001 -Slez ze stromu (Human Nature) role:: Young Lila Jute
2001 -Lizzie McGuire role:: Lizzie McGuire
1999 -Sběratel duší (Soul Collector, The) role:: Ellie
1998 -Casper a Wendy (Casper Meets Wendy) role:: Wendy

Jako producentka
2009 -Greta
2006 -Holky v balíku (Material Girls)

Vanessa Hudgens-Životopis

4. října 2009 v 14:48 | Jája |  Celebrity
Životopis:

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, v Kalifornii. Je filipinsko-portorikánsko-irsko-americko-indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem.

V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.
Má propůjčit hlas Popelce, v nové verzi, která vyjde bohužel pouze v USA. V roce 2010 vyjde její film Sucker Punch.

Má matku Ginu, otce Grega a mladší sestru Stell


Vanessa Hudgens Photo Scandal

Vanessa Hudgens Wallpaper 006

Vanessa Hudgens Linux Wallpaper
Vanessa Hudgens Boyfriend

Filmografie:

Jako herečka
2010 -Beastly role:: Linda
2008 -Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (High School Musical 3: Senior Year) role:: Gabriella Montez
2007 -Muzikál ze střední 2 (High School Musical 2) role:: Gabriella Montez
2006 -Muzikál ze střední (High School Musical) role:: Gabriella Montez
2005 -The Suite Life of Zack and Cody role:: Corrie / ...
2004 -Letka Bouřliváků (Thunderbirds) role:: Tintin
2003 -Třináctka (Thirteen) role:: Noel

Ashley Tisdale-Životopis

4. října 2009 v 14:06 | Jája |  Celebrity

Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Datum narození: 2. 07. 1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA
Znamení: Rak
Výška: 160 cm

Životopis:
Ashley Tisdale, celým jménem Ashley Michelle Tisdale se narodila 2.7.1985 ve West Deal, New Jersey. Je to úspěšná modelka, herečka a zpěvačka, která se narodila ve znamení raka. Žije ve Spojených státech amerických.

Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva Maddie Fitzpatrick hlavních postav.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role namyšlené a rozmazlené barbie Sharpay Evans v televizním filmu High School Musical ,High School Musical 2,High school musical 3 - Senior Year.Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album Headstrong vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. Její nové album se jmenuje Guitly Pleasure můžeme na něm najít písně Overrated,It´s alright ,It´s ok,acting out,Delete you a mnoho dalších. Ashley má nového přítele který se jmenuje Sccot a je to hudební producent, možná že se stane Ashleynim producentem, kdo ví.


Rodiče: Lisa Tisdale a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jeniffer Tisdale.
Nejlepší Přátele:Vanessa Hudgens, Miley Cyrus, Zac Efron.
Ashley Tisdale


Ashley Tisdale


http://www.usmagazine.com/files/ashley_blog_0.jpg

ashley tisdale fakesashley tisdale fakes

AshleyTisdaleMileyCyrus.jpg Ashley and Miley image by esquedagiselle
Filmografie:

Jako herečka
2009 -Vetřelci na půdě (Aliens in the Attic) role:: Bethany Pearson
2008 -Doin' Time in Suite 2330 role:: Maddie Fitzpatrick
2008 -Foiled Again role:: Maddie Fitzpatrick
2008 -Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (High School Musical 3: Senior Year) role:: Sharpay Evans
2008 -Let Us Entertain You role:: Maddie Fitzpatrick
2008 -Picture This (Picture This) role:: Mandy Gilbert
2008 -Romancing the Phone role:: Maddie Fitzpatrick
2008 -Who Wants to Be a Millionaire role:: Maddie Fitzpatrick
2007 -Bring It On: In It to Win It role:: sama sebe
2007 -Muzikál ze střední 2 (High School Musical 2) role:: Sharpay Evans
2007 -Sleepover Suite role::
2006 -Muzikál ze střední (High School Musical) role:: Sharpay Evans
2006 -Kisses and Basketball role:: Maddie Fitzpatrick
2005 -The Suite Life of Zack and Cody role:: Maddie Fitzpatrick / ...
2002 -Kim Possible role:: Camille Leon
2002 -Still Standing role:: Bonnie
2001 -Donnie Darko role:: Kim, Dorky Girl
2001 -Nathan's Choice role:: Stephanie
2000 -Episode #2.17
1998 -Život brouka (Bug's Life, A) role:: Lead Blueberry Scout

Jako producentka
2008 -Picture This (Picture This)

Madonna-životopis

4. října 2009 v 13:42 | Jája |  Celebrity


Životopis:

Madonna se narodila 16. srpna 1958 v Michiganu. Rodným jménem se jmenuje Madonna Louise Veronica Ciccone. Madonna je populární americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, producentka a módní ikona a svého času teké sexuální symbol.
Rodiče se jmenovali Sylvio Ciccone (přistěhovalec z jižní Itálie - inženýr u Chrystler) a Madonna Luisa (za svobodna Fortinová - tančila balet). Nebylo zřejmé, zda se Madonna bude věnovat popu, i když pocházela z muzikální rodiny. Rodiče se věnovali spíše hudbě pro pamětníky.
Madonna měla 2 sestry (Melanii a Paulu) a 3 bratry (Martina, Christophera a Anthonyho) - každý sourozenec hrál na hudební nástroj. Madona se učila hrát na klavír, což se jí později velmi hodilo. Když bylo Madonně 6 let, zemřela její matka na rakovinu 1.12.1963.

Už na střední škole Madonna navštěvovala hodiny tance. Na těchto lekcích se seznámila s tanečníkem Christopherem Flynnem. V roce 1976 úspěšně ukončila studium na střední škole a získala stipendium na tanečním oddělení Michiganské univerzity. Vybrala si ale místo v tanečním studiu v New Yorku. Zpočátku vystupovala kde se dalo, někdy jako tanečnice jindy zase jako zpěvačka. Vystupovala v kapelách jako Breakfast Club či Emmy.
Občas si přivydělávala jako modelka aktů. Fotky které nafotila se o několik let později objevují v šasopisech Penthous a Playboy. Filmovým debutem pro ni byl nechvalný snímek "A Certain Sacrifice". V roce 1982 získává Madonna první smlouvu s firmou Sire Records.
První singl, který Madonna nazpívala se nazývá Everybody a první album nese název "Madonna". Veškeré texty pro toto album Madonna napsala sama. První videoklip pro MTV se jmenoval "Borderline". Druhé album nese název "Like a Virgin". Její sláva šla raketově vzhůru a Madonna se stala velice populární.
Natočila také několik filmů jako: "Vision Quest", v roli barové zpěvačky a poté následovala velká herecká role ve filmu "Desperately Seeking Susan" bláznivá komedie, která měla veký úspěch.

Po osmiměsíční známosti s hercem Seanem Pennem se konala svatba. Bohužel tento vztah nevydržel příliš dlouho a po třech letech se oba rozvádějí. Se Seanem natočila nepříliš úspěšný film "Shanghai Surprise". Dalším významným albem se stalo "Like a Prayer", na kterém Madonna napsala 11 vlastních textů.

Velký přelom v její kariéře nastal, když změnila svoji image na sexuální symbol - a to vydáním alb "I´m Breathless" a "Erotica". Vydáváb také skandální knihu "Sex" a film "Body Of Evidence" . Po neúspěšném turné v roce 1994 se svými sexuálními výstřelky končí a vydává další album.

Podařilo se jí získat velkou příležitost a v roce 1996 začíná v Argentině natáčet filmovou verzi muzikálu Evita, na který v Londýně studovala operní zpěv. V průběhu natáčení Madonna otěhotněla s osobním trenérem Carlosem Leonem a 16.9.1996 se jí narodila dcera Lourdes Marie Ciccone Leon. Její vztah s Carlosem však dlouho netrval.
Velký úspěch získává album "Ray Of Light", za které obdržela Madonna 4 ceny Grammy. V roce 1999 se seznámila s britským režisérem Guyem Ritchiem, kterého si po roce známosti vzala. Má s ním druhé dítě - syna Rocco, který se narodil 10.8.2000. Po dlouhé době Madonna vydala album "Music" (2000). Následovala alba "Die Another Day" (2002) a "American Life" (2003).

"Přeji si, aby lidé vyskočili ze židlí! Chci lidi bavit... chci aby si užívali při poslechu tohoto alba od začátku až do konce... nonstop!" Tak Madonna popisuje své album "Confessions On A Dance Floor", které vyšlo na celém světě v polovině listopadu 2005. Na tomto albu se Madonna, nejznámější a nejdiskutovanější ikona populární hudby, vrátila ke svým tanečním disco kořenům, avšak kolekci 12ti skladeb koření skvělou směsí současných zvuků. Velkou zásluhu na tomto albu mají producent Stuart Price (znám též jako Jaques Lu Cont) a další producenti Mirwais Ahmadzai (producent "Music" a "American Life") a Bloodshy & Avant.

Madonna je považována za nekorunovanou královnu populární hudby, podle Guinnessovy knihy rekordů je nejúspěšnější sólovou zpěvačkou na světě.

Do prosince 2005 vydala dvanáct platinových alb certifikovaných společností RIAA, podle které se ve Spojených státech prodalo 65 milionů kopií jejích alb. Podle Warner Bros prodala celosvětově přes 200 milionů alb a 115 milionů singlů. Je nejlépe prodávanou zpěvačkou všech dob.

Až do konce roku 2008 žila ve Velké Británii se svým manželem, Guyem Ritchiem, se kterým má syna jménem Rocco, narozeným v roce 2000. V listopadu 2008 média informovala o jejich rozvodu. V říjnu 2006 adoptovala v africké zemi Malawi třináctiměsíčního chlapečka Davida Bandu.

Madonna během svého turné Confessions Tour vystoupila 6. a 7. září 2006 mimo jiné i v Praze. Její koncerty byly během turné Confessions Tour okamžitě a beznadějně rozprodány - například pražský byl vyprodán za necelou hodinu, čímž se stal nejrychleji vyprodaným koncertem O2 arény v historii naší země.


28. dubna 2008 vyšlo v Evropě (v USA 29. dubna 2008) nové album popové královny nazvané "Hard Candy", které obsahuje megahit "4 Minutes", který se v oficiální americké hitparádě umístil na 3. místě. Album také obsahuje hitové singly "Give It 2 Me" a "Miles Away". Celé album je ve stylu Hip Hop, Dance, Pop, Funky a R'n'B. Dne 7. dubna měl v televizi premiéru videoklip k písni "4 Minutes", kde se objevil i Justin Timberlake a Timbaland .
"Hard Candy" vyšlo v květnu 2008 i v limitované edici s dvěma remixy "4 Minutes", pestrým bookletem a přibalenými bonusy.

V červnu 2009 Madonna adoptovala další dítě, opět z Malawi, čtyřletou holčičku Mercy James.

Dne 13. srpna Madonna vystoupila v Praze s turném "Sticky & Sweets". Předvedla strhující show s mnoho laserovými doplňky.Filmografie:

Jako herečka
2006 -Arthur a Minimojové (Arthur and the Minimoys) role:: Princess Selenia
2005 -Madonna: Bilance s tajemstvím (I'm Going to Tell You a Secret) role:: sama sebe
2004 -Britney Spears: In the Zone role:: sama sebe
2002 -Dnes neumírej (Die Another Day) role:: Verity
2002 -Trosečníci (Swept Away) role:: Amber Leighton
2000 -Příští správná věc (Next Best Thing, The) role:: Abbie Reynolds
1996 -Evita role:: Eva Perón
1996 -Sex po telefonu (Girl 6) role:: Boss #3
1995 -Vztek (Blue in the Face) role:: Singing Telegram
1995 -Čtyři pokoje (Four Rooms) role:: Elspeth
1993 -Tělo jako důkaz (Body of Evidence) role:: Rebecca Carlson
1993 -Hazardní hra (Dangerous Game) role:: Sarah Jennings
1992 -Velké vítězství (A leaguane of Their Own) role:: Mae Mordabito
1992 -Stíny a mlha (Shadows and Fog) role:: Marie
1991 -S Madonnou v posteli (Madonna: Truth or Dare) role:: sama sebe
1990 -Dick Tracy role:: Breathless Mahoney
1989 -Vražda na Broadwayi (Bloodhounds of Broadway) role:: Hortense Hathaway
1987 -Kdo je ta holka (Who's That Girl?) role:: Nikki Finn
1985 -A Certain Sacrifice role:: Bruna
1985 -Vidina vítězství (Vision Quest) role:: Singer at Club

Jako producentka
2005 -Madonna: Bilance s tajemstvím (I'm Going to Tell You a Secret)
2004 -Agent Cody Banks 2 (Agent Cody Banks 2: Destination London)
2003 -Agent Cody Banks
1991 -S Madonnou v posteli (Madonna: Truth or Dare)

Piper Perabo-životopis

4. října 2009 v 13:22 | Jája |  Celebrity

Povolání: Herečka
Datum narození: 31. 10. 1976
Místo narození: Toms River, New Jersey, USA
Znamení: Štír

Životopis:

Rodné jméno: Piper Lisa Perabo
Bratři: Adam (mladší) a Noe (mladší)

Piper Perabo se narodila v roce 1977 v Tomsech River v New Jersey jako dcera anglického profesora. Navštěvovala střední školu Tomsy River North. Po střední škole jela Piper na universitu do Ohia , kde ona studovala herectví. Maturovala v roce 1998. Potom odjela do New Yorku aby se stala herečkou. Začínala velmi pomalu. Nejdříve se nemohla prosadi a tak pracovala v baru.Foto piper-perabo-4.68573999751E+17.jpg - PIPER PERABO

Filmografie:

Jako herečka
2009Ashes role:: Bettina
2007Vdáš se, a basta! (Because I Said So) role:: Mae
2006Kořeny mafie (10th & Wolf) role:: Brandy
2006First Snow role:: Deirdre
2006Dokonalý trik (Prestige, The) role:: Julia McCullough / Angier
2005Jeskyně (Cave, The) role:: Charlie
2005Mimo zákon (Edison) role:: Willow Summerfield
2005Dvanáct do tuctu 2 (Cheaper by the dozen 2) role:: Nora Baker-McNulty
2005Svatba ve třech (Imagine Me & You) role:: Rachel
2005Perception role:: Jen
2004Legenda o Jiřím a drakovi (George and the Dragon) role:: Princess Luma
2004Dokonalé protiklady (Perfect Opposites) role:: Julia Bishop
2003Dvanáct do tuctu (Cheaper by the Dozen) role:: Nora Baker
2003Ztráta paměti (I Inside, The) role:: Anna
2002Uhoď ji, je to Francouzska (Slap Her... She's French) role:: Genevieve Le Plouff
2000Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla (Adventures of Rocky & Bullwinkle, The) role:: Karen Sympathy
2000Divoké kočky (Coyote Ugly) role:: Violet Sanford

Lena Headey-životopis

4. října 2009 v 12:57 | Jája |  Celebrity


Povolání: Herečka
Datum narození: 3. 10. 1973
Místo narození: Huddersfield, Yorkshire, Velká Británie
Znamení: Váhy
Životopis:

Původně chtěla být kadeřnicí. Kvůli herectví nedokončila studia, protože si jí v jedné školní divadelní inscenaci povšiml castingový agent.

Zprostředkoval jí angažmá ve film. přepisu románu Grahama Swifta Vodní země (r. S. Gyllenhaal), kde ztvárnila milovanou dívku posléze středoškolského učitele dějepisu (Jeremy Irons), který se stane také jejím manželem.

Po boku Anthonyho Hopkinse a Emmy Thompsonové se objevila v roli služebné Lizzie v psychologickém retrodramatu podle románu Kazua Ishigura Soumrak dne (r. J. Ivory).

Její první velkou úlohou však byla teprve postava půvabné dcery majora britské armády Kitty, jejíž lásku získá zvířaty vychovaný hrdina (Jason Scott Lee), v dobrodružném příběhu na motivy známého Kiplingova románu Nová Kniha džunglí (r. S. Sommers).Romantické hrdinky ztělesnila i v dalších retrofilmech (Století, Paní Dallowayová, Merlin, Oněgin).

Byla oficiálním hostem MFF v Karlových Varech 2000, kde se představila v norsko-britském soutěžním snímku - psychologickém road movie Aberdeen (r. H. P. Moland). Vytvořila v něm postavu ambiciózní londýnské právničky Kaisy, která veze z Osla do Aberdeenu svého alkoholického otce (Stellan Skarsgård) za umírající matkou (Charlotte Ramplingová).

Účinkovala v některých dílech TV seriálů Soldier, Soldier (Voják voják), Kavanagh QC, MacGyver, Ballykissangel a The Hunger (Hlad)
tscc-213-5371


sarah-connors-2nd-chronicles-20090522100632365_640w
Filmografie
Jako herečka
2009Laid to Rest role:: Cindy
2008Rudý Baron (Rote Baron, Der) role:: Käte
2008Terminator: Příběh Sáry Connorové (Terminator: The Sarah Connor Chronicles) role:: Sarah Connor
2007Holky z naší školky (St. Trinian's) role:: Miss Dickinson
2007Střelec v ohrožení (The Contractor) role:: DI Annette Ballard
2006300: Bitva u Thermopyl (300) role:: Queen Gorgo
2005Kletba bratří Grimmů (Brothers Grimm, The) role:: Angelika
2005Jeskyně (Cave, The) role:: Kathryn
2005Svatba ve třech (Imagine Me & You) role:: Luce
2002Stahující se mračna (Gathering Storm, The) role:: Ava Wigram
2002Possession role:: Blanche Glover
2002Ripleyho hra (Ripley's Game) role:: Sarah Trevanny
2000Fáma (Gossip) role:: Cathy Jones
1999Oněgin (Onegin) role:: Olga Larina
1998Merlin role:: Queen Guinevere
1997Parta (Face) role:: Connie
1995The Grotesque role:: Cleo Coal
1993Soumrak dne (The Remains of the Day) role:: Lizzie
1991Soldier Soldier role:: Shenna Bowles
1991Spender role::

Náramek

4. října 2009 v 1:27 | Jája |  Paul Frank

Kšiltovky

4. října 2009 v 1:11 | Jája |  Paul Frank


Kšiltovka paul frank. černá
Klikněte pro zavření obrázku, klikněte a táhněte pro jeho přesunutí. Použijte šipky na klávesnici pro přesun na další a předchozí.Placka

4. října 2009 v 1:09 | Jája |  Paul Frank

Školní penály

4. října 2009 v 1:06 | Jája |  Paul Frank


Deštník

4. října 2009 v 1:02 | Jája |  Paul Frank
Obrázek “http://www.karmaloop.com/Vendor/PAU/zoom/241171007zoom3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Osušky

4. října 2009 v 0:58 | Jája |  Paul Frank

Přívěšek

4. října 2009 v 0:55 | Jája |  Paul Frank

Diáře

4. října 2009 v 0:55 | Jája |  Paul Frank