Popis postav

12. srpna 2010 v 15:17 | Jája |  Garfield
Cynický, líný, lasagně milující, pondělky nenávidící, psy kopající,  pošťáky mlátící tlustý kocour. Garfieldově vášni k jídlu a spánku se  vyrovná pouze jeho odpor k dietě a cvičení.
Roztomilý, ale hloupý jako a cihla, Odie je Garfieldův věrný přítel...  a často cíl Garfieldových žertů.   Odie nikdy nemyslí, občas štěká a pořád slintá.
slušný, ale tupý. Jon poskytuje lásku, jídlo a  útočiště, zatímco se mu jeho hravá zvířátka vysmívají.
Arlene je kočičí slečna s dírou mezi zubama, která s Garfieldem nejraději sdílí večeře (a výprasky). Mají mezi sebou milostně-nenávistný vztah: Garfield miluje sebe, a Arlene to nenávidí.
Nalezen v zásuvce prádelníku a adoptován Garfieldem, Pooky je mimořádným medvídkem: milý, mazlivý, a vždy na místě když ho Garfield potřebuje. Garfield sdílí svoje nejhlubší myšlenky (a nejhlubší spánek) se svým chlupatým přítelem.
Sám se prohlásil za "Nejkouzelnější kotě na světě," Nermal se často chlubí svojí roztomilostí, přičemž si dobírá Garfielda kvůli vzhledu a věku. Ale Garfield mu to pěkně nandal : jednou poslal Nermala do Abu Dhabi!
Jonova maminka je milující, pilná farmářka, která je velmi hrdá na svého manžela a své syny. Je báječná kuchařka, která silně věří v kvalitu a kvantitu. Jak to tak vypadá, dvě nejdůležitější skupiny jídel jsou brambory a koláče.
ako farmář je Jonův tatínek vynikající na svém poli. Je všední člověk (doslova), který vede Arbucklovic farmu za pomoci své rodiny. Jon navštěvuje své příbuzné pravidelně. To štve Garfielda, jehož oblíbené činnosti na farmě jsou jídlo a odjezd.
Jonův jediný sourozenec, Doktůrek žije na Arbucklovic farmě se svými rodiči. Podobně jako jeho městský bratr, i Doktůrek vede celkem nudný život. Ale on krmí pouze prasata. Jon musí krmit Garfielda.
Přestože se různí pošťáci objevovali v Garfieldových komiksech už dříve, tento zvláštní charakter má Arbucklův pošťák od roku 1984. Má důrazné dokončení charakteru - nesnáší déšť, sníh, noční tmu a mlácení od jednoho tlustého zuřivého kocoura.
Dr. Líza Wilsonová je Garfieldova veterinářka. S Garfieldem jedná jako s pacientem a s Jonem jako s chorobou. Jon občas pozve Lízu na rande, ale romantika se nekoná, hlavně proto že Jon je sklíčený při zakončení rande.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama